Madagaskar

MAGNETYCZNA SIŁA PRZYCIĄGANIA

Madagaskar. Wyspa, która nas zafascynowała, z którą łączy nas relacja wyjątkowa, o magnetycznej wręcz sile przyciągania. Madagaskar jest dziewiczy. Ma w sobie „wszystko i nic”. Dotyczy to wymiaru obyczajowego i przyrodniczego. Przeżyliśmy to na własnej skórze, zapałaliśmy niegasnącym uczuciem, a następnie przekuliśmy je w program wyjazdu incentive.

Po kraju, którego nie obejmuje google maps, a jakiekolwiek drogi są luksusem, najlepiej poruszać się własną awionetką. Cała naprzód i lądujemy, tam gdzie chcemy, np. na rajskiej wyspie z lazurową wodą, miałkim piaskiem, prywatną kolacją na plaży z ujmującą scenografią i kinem pod gwiazdami.

Spędzamy dzień z lemurami! To niepowtarzalna okazja, by poznać je bliżej, dzięki wizycie w malgaskim rezerwacie przyrody, i stanąć oko w oko z najbrzydszym zwierzęciem świata Aye-Aye.

Najciekawszą atrakcją na Madagaskarze jest jednak samo życie. Chociażby to, które dzieje się na kanale Pangalan, gdzie każdego dnia o świcie rybacy przełamują fale na swoich drobnych łupinach. Na ten emocjonujący spektakl o wschodzie słońca zabieramy gości jeepami po niesamowitych plenerach z soczyście zielonymi górami, zagubionymi wioskami, plantacjami i straganami z owocami, zatrzymując się na zakupach u przyjaznych Malgaszy i pikniku z degustacją.

Zapraszamy w podróż do korzeni, gdzie ludzie żyją naturalnie, w zgodzie z tradycjami przodków, a rytm życia determinuje dzień i noc. W drogę!

Skontaktuj się z Nami


Zainspirowaliśmy Cię?

Dzieje się u Nas